foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Duszpasterstwo Służby Zdrowia

Diecezji Rzeszowskiej

AKT ODDANIA WSPÓLNOTY SZPITALNEJ

NIEPOKALANEMU SERCU MARYI

Niepokalane Serce MaryiNiepokalana, pośredniczko Łask, nieba i ziemi Królowo, ucieczko grzesznych i nasza najmiłościwsza Matko.

My Księża Kapelani wraz z ludźmi chorymi, cierpiącymi, a także z personelem naszego szpitala i tymi, którzy tu przychodzą się modlić, klękam przed Bogiem i Tobą, Maryjo, w obecności Aniołów i Świętych, aby oddać Twojemu Niepokalanemu Sercu naszą całą wspólnotę szpitalną.

Twojemu Niepokalanemu Sercu oddajemy całe duszpasterstwo, wszystkich posługujących kapłanów – tych posługujących tu w przeszłości, obecnie i w przyszłości. Oddajemy Tobie na własność nasze rodziny, rodziców, młodzież i dzieci, także te jeszcze nienarodzone. Oddajemy Tobie na własność ludzi starszych i chorych, ich myśli, plany, dobra duchowe i doczesne, przeszłość, teraźniejszość, przyszłość i całą wieczność.

Niepokalane Serce Maryi, uwolnij i zachowaj wszystkich od zniewoleń demonicznych oraz ulecz wszelkie konsekwencje grzechów.

Maryjo, Królowo Polski, Twojemu Sercu poświęcamy dobra duchowe
i materialne tej wspólnoty szpitalnej i wszystko, co ją stanowi.

Roztocz swe panowanie nad naszą wspólnotą. Niech za Twoim wstawiennictwem rozwija się ona na chwałę Boga, Kościoła i Ojczyzny.

Maryjo Niepokalana, rozporządzaj nią według zamiarów i planów miłości Bożej. Spraw, aby nasze serca otworzyły się na płomień miłości Twojego Niepokalanego Serca. Niech Ono zatriumfuje w sercach wszystkich osób tworzących naszą wspólnotę szpitalną.

Niech przez Twoje Niepokalane Serce, Maryjo, w naszej wspólnocie zatriumfuje Królestwo Najświętszego Serca Jezusowego.

Niepokalane Serce Maryi – Powierzmy się Tobie! (3x)

Królowo Polski – módl się za nami!

Poświęcając się Niepokalanemu Sercu, pragniemy jak najściślej zjednoczyć się z Tobą, Najświętsza Dziewico, oddając się Chrystusowi – jedynemu Zbawicielowi, który żyje i króluje na wieki wieków.

Amen.

Pod Twoja Obronę…

Bez tytułu 1
„Czas ucieka, wieczność czeka...”

KALENDARZ

Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

LICZNIK ODWIEDZIN

Jesteś
Licznik odwiedzin
osobą na naszej stronie

CIEKAWE STRONY INTERNETOWE